OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie”

OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ibiza UD

Władze Ibizy potwierdziły, że Mateusz Bogusz opuści szeregi hiszpańskiego drugoligowca.

Media zapowiedziały wcześniejsze rozstanie Mateusza Bogusza z Ibizą już kilka dni temu, a teraz hiszpański klub je potwierdził.

„Ibiza i Leeds United doszły do porozumienia w sprawie skrócenia wypożyczenia, które pierwotnie wiązało Mateusza Bogusza z nami do końca sezonu. Angielski klub zaakceptował żądane przez nasz podmiot warunki wcześniejszego niż uzgodniono rozwiązania umowy, spełniając jednocześnie życzenie piłkarza dotyczące podpisania kontraktu i transferu do zespołu z MLS.

Biorąc pod uwagę sytuację sportową, w jakiej znajduje się nasza ekipa, nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie, co jest niezbędne, aby móc osiągnąć główny cel, o który walczymy” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

W trwającym sezonie 21-letni pomocnik rozegrał 22 mecze w drugiej lidze hiszpańskiej, strzelając dwa gole. Ibiza zajmuje przedostatnie, 21. miejsce w jej tabeli.

Wspomnianym klubem z MLS, do którego przejdzie teraz Bogusz, jest Los Angeles FC, a przynajmniej tak podawali Matteo Moretto oraz Tom Bogert. Ekipa z Kalifornii to mistrz amerykańsko-kanadyjskich rozgrywek z sezonu 2022.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy