OFICJALNIE: Mateusz Spychała w Koronie Kielce

OFICJALNIE: Mateusz Spychała w Koronie Kielce fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce przekazała, że pozyskała ze Stali Mielec Mateusza Spychałę.

Młodzieżowy reprezentant Polski w minionym sezonie był zawodnikiem Stali Mielec. Po przenosinach z Radomiaka Radom zdołał rozegrać 30 spotkań, a dodatkowo zanotował asystę. Teraz będzie pracował na sukcesy Korony Kielce.

Ekipa, która zajęła dziesiątce miejsce w tabeli Ekstraklasy, z 21-latkiem podpisała dwuletni kontrakt z możliwością jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 

Wielkim atutem Mateusza Spychały jest jego wszechstronność. Poza nominalną pozycją prawego obrońcy potrafi się on bowiem odnaleźć także po przeciwległej stronie boiska, a dodatkowo nie ma problemu z grą w pomocy. Ponadto, pomimo młodego wieku, już teraz ma on na swoim koncie blisko 50 występów na poziomie I ligi. 

Dla Korony Kielce to już czwarte wzmocnienie przed kolejnym sezonem. Wcześniej potwierdzono sprowadzenie Luki Kukicia, Michala Papadopulosa oraz Marka Kozła. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy