OFICJALNIE: Mateusz Wypych w Podbeskidziu Bielsko-Biała

OFICJALNIE: Mateusz Wypych w Podbeskidziu Bielsko-Biała
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała został Mateusz Wypych.

Po spadku z Ekstraklasy działacze Podbeskidzia Bielsko-Biała są niezwykle aktywni na rynku transferowym. Do tej pory pozyskano między innymi Daniela Mikołajewskiego, Szymona Stasika i Dawida Polkowskiego.

W środowy wieczór poinformowano o kolejnym nabytku. Tym razem do zespołu dołączył Mateusz Wypych.

23-letni środkowy obrońca przenosi się do tej ekipy z Odry Opole w ramach wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

- Podbeskidzie to klub z ambicjami na Ekstraklasę, pięknym stadionem, w bardzo ładnie położonym mieście. Cieszę się, że będę mógł tu grać i wierzę, że jest to krok naprzód w mojej karierze - przyznał sam zainteresowany.

Wypych, który jest wychowankiem KKS-u Kalisz, rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 17 spotkań. W tym czasie zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy