OFICJALNIE: Mateusz Żebrowski w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Mateusz Żebrowski w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Mateusz Żebrowski przeprowadza się do Arki Gdynia.

Działacze Arki Gdynia, która ma nikłe szanse na utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, nie zamierzają próżnować i czynią starania w kierunku pozyskiwania piłkarzy.

Pierwszym letnim transferem tego klubu jest sprowadzenie Mateusza Żebrowskiego.

24-latek, który był objawieniem minionego sezonu trzeciej ligi, przenosi się do Trójmiasta z KKS-u Kalisz na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Napastnik rozegrał w zakończonych rozgrywkach 18 meczów. Jego dorobek to 19 bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy