OFICJALNIE: Mateusz Żyro w Stali Mielec

OFICJALNIE: Mateusz Żyro w Stali Mielec
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa | Stal Mielec

Mateusz Żyro przeniósł się na stałe do Stali Mielec.

Środkowy obrońca spędził minione rozgrywki na zasadzie wypożyczenia w ekipie z województwa podkarpackiego i swoją postawą na boisku przyczynił się do wywalczenia przez nią długo wyczekiwanego awansu do Ekstraklasy.

Z tego też powodu przedstawiciele beniaminka zdecydowali się na nawiązanie dłuższej współpracy z 21-letnim zawodnikiem i dokonali jego definitywnego wykupu z Legii Warszawa.

Mateusz Żyro, brat bardziej znanego Michała, związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

Defensor wystąpił do tej pory w 33 meczach Stali Mielec, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył tyle samo asyst.

Wychowanek „Wojskowych” jest czwartym letnim wzmocnieniem dwukrotnego mistrza Polski. Przed nim umowy z klubem podpisali Michał Gliwa, Kamil Kościelny i Paweł Tomczyk.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy