OFICJALNIE: Matuszewski i Nowak w Odrze Opole
2020-08-14 13:33:12; Aktualizacja: 5 lat temu
Odra Opole poinformowała o pozyskaniu Konrada Matuszewskiego i Konrada Nowaka.
Nowymi zawodnikami zespołu występującego w pierwszej lidze zostali Konrad Matuszewski i Konrad Nowak.
Pierwszy z nich przenosi się do Opola z rezerw Legii Warszawa. Szczegóły transakcji nie są jednak znane.
Lewy defensor spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki. Tam rozegrał łącznie 26 meczów. Jego dorobek to trzy asysty. Popularne
Drugi zawodnik to Konrad Nowak, który trafił do Opola z Puszczy Niepołomice. Jego kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.
Ofensywny pomocnik to wychowanek Rozwoju Katowice. Ponadto grał też w Górniku Zabrze i we wspomnianej Puszczy Niepołomice.
W poprzednim sezonie rozegrał 14 meczów.











![Szybka wymiana ciosów w Belgii! Club Brugge strzela, FC Barcelona odpowiada [WIDEO]](img/photos/112360/170x113/brugge.jpg)


![Sensacja w Azerbejdżanie! Karabach Agdam remisuje z Chelsea [WIDEO]](img/photos/111344/170x113/mateusz-kochalski.jpg)



![Daniele De Rossi wraca na ławkę trenerską. Objął klub, do którego przymierzano Edwarda Iordănescu [OFICJALNIE]](img/photos/112385/90x60/daniele-de-rossi.jpg)
![Michał Probierz zmienia wizerunek. „Masz do tego jaja?” [WIDEO]](img/photos/112382/90x60/michal-probierz.jpg)












