OFICJALNIE: Maurizio Pochettino, syn Mauricio Pochettino, podpisał nowy kontrakt z Tottenhamem

OFICJALNIE: Maurizio Pochettino, syn Mauricio Pochettino, podpisał nowy kontrakt z Tottenhamem fot. Maurizio Pochettino I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Maurizio Pochettino I Instagram

Maurizio Pochettino, syn Mauricio Pochettino, związał się nowym kontraktem z Tottenhamem.

Pochettino-senior był odpowiedzialny za wyniki londyńskiego zespołu przez ponad pięć lat. W listopadzie zeszłego roku odszedł z klubu i do tej pory pozostaje bezrobotny. Jego syn został w Tottenhamie, a w poniedziałek podpisał nowy kontrakt, co potwierdził za pośrednictwem Instagrama.

19-latek trafił do „Kogutów” w 2015 roku. Wcześniej szkolił się w Southampton, co wynikało z miejsca pracy ojca.

Początkowo grywał on w zespole Tottenhamu do lat 18. W trwającym sezonie rywalizował z drużyną w UEFA Youth League, ale występował również w ekipie U-23. Jego bilans w niej to 10 meczów, gol i asysta.

Pochettino-junior urodził się w Barcelonie. Na razie nie otrzymywał on powołań ani do juniorskich reprezentacji z Hiszpanii, ani z Argentyny.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy