Oficjalnie: Maxi Gómez w Celcie [WIDEO]

Oficjalnie: Maxi Gómez w Celcie [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Celta Vigo

Celta Vigo potwierdziła transfer Maxiego Gómeza.

Napastnik z Urugwaju uchodzi za jednego z najbardziej obiecujących zawodników w swoim kraju. Do tej pory ze znakomitej strony pokazywał się w barwach rodzimego Defensoru Sporting. W 12 spotkaniach urugwajskiej Apertury trafił do siatki aż 10 razy. Więcej bramek uzbierali tylko Cristian Palacios (15) i Mauren Franco (12). Przyczyniło się to do pierwszego miejsca w tabeli jego zespołu.


W samym Sportingu 20-letni Gómez zadebiutował w 2015 roku. Jego całkowity bilans jest równie imponujący jak forma z ostatnich tygodni. Młody napastnik w sumie zdobył już bowiem 29 bramek w 52 spotkaniach. Dorzucił do nich 12 asyst.


Urugajczyk, dla którego będzie to pierwsza zagraniczna przygoda, zjawi się w Vigo w najbliższych dniach. Włodarze Celty już teraz poinformowali, że podpiszą z nim umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Klub z Vigo wiąże ze swoim nowym nabytkiem ogromne nadzieje. Dla Celty to pierwszy transfer przed sezonem 2017/2018. 
Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy