OFICJALNIE: Mecz AS Monaco - PSG przełożony

OFICJALNIE: Mecz AS Monaco - PSG przełożony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ligue 1

W niedzielny wieczór AS Monaco miało zmierzyć się z Paris Saint-Germain w ramach 15. kolejki Ligue 1. Spotkanie jednak się nie odbędzie.

Początek meczu zaplanowano na 21:00. Wiadomo już jednak, że piłkarze nie wybiegną dzisiaj na murawę. Wszystko przez warunki atmosferyczne panujące w departamentach Var oraz Alp Nadmorskich. Nawiedziły je obfite deszcze oraz powodzie. Spotkanie zostało przełożone na inny termin.

Władze Ligue 1 wkrótce podejmą decyzję dotyczącą nowej daty spotkania.

Po rozegraniu 14 kolejek PSG ma na koncie 33 punkty i przewodzi tabeli ligi francuskiej. Monaco, którego barwy reprezentuje Kamil Glik, zgromadziło na razie 18 „oczek” i plasuje się na czternastej lokacie.

Na dzisiaj zaplanowano dwa inne mecze Ligue 1. Nantes mierzy się już z Toulouse, a o 17:00 rozpocznie się starcie pomiędzy Rennes a Saint-Étienne.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy