Oficjalnie: Medel w Interze

Oficjalnie: Medel w Interze
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Inter Mediolan

Gary Medel został nowym zawodnikiem Interu Mediolan.

Gary Medel, który świetnie spisywał się podczas brazylijskiego mundialu, odszedł z Cardiff City i przeprowadził się do Mediolanu. Tym samym kończy się saga transferowa z Chilijczykiem w roli głównej, o którego podpis walczyły również SSC Napoli i Galatasaray.
 
Rozmowy zakończyły się sukcesem dla Interu i 27-latek przybył już do Mediolanu, gdzie zdążył odbyć trening z nowym zespołem. Nie ujawniono ile Walijczycy zarobili na swoim piłkarzu, ale według doniesień mediów transakcja nie przekroczyła dziesięciu milionów euro.
 
Spadkowicz z Premier League zapłacił przed rokiem Sevilli za kartę zawodniczą tego gracza 13 milionów euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy