Oficjalnie: Melikson w Hapoelu

Oficjalnie: Melikson w Hapoelu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Hapoel

Maor Melikson został dzisiaj nowym zawodnikiem Hapoelu Beer Szewa.

Skrzydłowy znajdował się na celowniku Legii Warszawa, odkąd okazało się, że Valenciennes spada do Ligue 2 (ostatecznie zostało zdegradowani na trzeci poziom) i prognozy ewentualnego transferu wydawały się być pozytywne. Izraelczyk prowadził już zaawansowane negocjacje z „Wojskowymi” zbrojącymi się przed kwalifikacjami Ligi Mistrzów, ale ostatecznie z zawodnika zrezygnować miał szkoleniowiec Henning Berg.
 
Od około dwóch tygodni 29-latek poszukiwał nowej opcji i ostatecznie podpisał pięcioletnią umowę z wicemistrzem Izraela. Dla ofensywnego pomocnika jest to powrót do zespołu, z którego trafił do Wisły Kraków trzy i pół roku temu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy