OFICJALNIE: Mercadal trenerem Cercle Brugge

OFICJALNIE: Mercadal trenerem Cercle Brugge
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cercle Brugge

Cercle Brugge postanowiło zatrudnić na stanowisku trenera Fabiena Mercadala.

47-latek w ostatnim czasie odpowiadał za wyniki SM Caen. Zespół pod jego wodzą opuścił szeregi Ligue 1, a on sam postanowił po raz pierwszy spróbować swoich sił poza granicami Francji.

Na jego zatrudnienie zdecydowało się Cercle Brugge, które szukało nowego szkoleniowca od początku maja. Z uwagi na końcówkę sezonu, zdecydowano się wówczas postawić na José Jeunechampsa, który wcześniej był asystentem Laurenta Guyota.

Teraz jednak za wyniki klubu z Brugii odpowiadał będzie Fabien Mercadal. Były szkoleniowiec Paris FC podpisał dwuletni kontrakt.

– Schlebia mi to, że taki klub ja Cercle Brugge obdarzył mnie zaufaniem. Zrobię wszystko, aby zadowolić fanów, sponsorów i władze Cercle Brugge. Nie mogę się już doczekać, aby zacząć pracę! – powiedział podekscytowany Francuz. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy