OFICJALNIE: Miał trafić do Arsenalu, związał się z PSG

OFICJALNIE: Miał trafić do Arsenalu, związał się z PSG fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain poinformowało w poniedziałek o podpisaniu kontraktów z dwoma zawodnikami.

Jednym z nich jest Yacine Adli. Uchodzący za wielki talent ofensywny pomocnik do tej pory szkolił się w PSG, ale w ostatnich tygodniach wydawało się, że trafi do Arsenalu. 17-latek miał już przebywać w Londynie i jego przeprowadzka do Anglii wydawała się przesądzona, ale ostatecznie młody piłkarz zmienił zdanie.

W pewnym momencie Adli nie był zainteresowany atrakcyjną pod względem finansowym ofertą przedstawioną mu przez paryżan, ale strony doszły do konsensusu. Jego pierwszy profesjonalny kontrakt z PSG będzie ważny do 30 czerwca 2021 roku.

Dodajmy, że pomocnik ma na koncie występy we francuskich kadrach do lat 16, 17 oraz 18. Jeśli chodzi o pierwszy zespół PSG, na razie rozegrał w jego barwach jedno spotkanie.

Pierwszą profesjonalną umową z mistrzem Francji (też do 30 czerwca 2021 roku) związał się również Eric Junior Dina Ebimbe. W przeciwieństwie do Adliego 17-letni pomocnik nie zadebiutował jeszcze w pierwszej drużynie PSG.

<iframe width="600" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/s2Ytwk5S9cI" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy