OFICJALNIE: Miazga w Anderlechcie

OFICJALNIE: Miazga w Anderlechcie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RSC Anderlecht

Anderlecht poinformował o pozyskaniu Matta Miazgi.

Działacze belgijskiego klubu poszukiwali zawodnika doświadczonego, który zapewni spokój w formacji defensywnej. Uznano, że najlepszym wyborem będzie sprowadzenie Matta Miazgi.

Od kilku dni media łączyły go z przeprowadzką do Anderlechtu. Transakcja została zrealizowana dopiero w sobotę.

25-latek przenosi się do Belgii z Chelsea na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do porozumienia i transfer czasowy ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

- On potrafi wygrywać pojedynki indywidualne, ale jest na dodatek szybki i dobry technicznie. Trudno znaleźć obrońcę, który radzi sobie dobrze w rozegraniu, a Matt jest właśnie kimś takim. To bardzo krzepiące. Do tego ma doświadczenie. Mamy nadzieję, że sobie u nas poradzi - powiedział dyrektor sportowy, Peter Verbeke.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych spędził poprzedni sezon w Reading. Tam rozegrał 42 mecze i strzelił w nich dwa gole.

Po siedmiu kolejkach tego sezonu Anderlecht plasuje się w ligowej tabeli na szóstym miejscu z dorobkiem 13 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy