Oficjalnie: Miazga w Chelsea

Oficjalnie: Miazga w Chelsea
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Chelsea FC

Matthew Miazga został piłkarzem Chelsea.

20-latek pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał dziś czteroipółletnią umowę. Kwota transakcji nie została ujawniona, ale może sięgnąć nawet pięciu milionów funtów. Warto wspomnieć, że interesy Amerykanina polskiego pochodzenia reprezentuje ten sam agent, co Alexandre'a Pato.

- Jestem szczęśliwy, że znalazłem się w światowej klasy klubie. Wspaniale będzie zagrać w Premier League, a więc w najlepszej lidze świata. Nie mogę się doczekać - powiedział były już obrońca New York Red Bulls.

- Dalej znajduję się na początku swojej kariery, ale uważam, że Chelsea to dobre miejsce do jej rozwoju - dodał.

Spekuluje się jednak, że Miazga może zostać od razu wypożyczony, by nabrać doświadczenia w europejskim futbolu. Niemniej w stolicy wiążą z nim duże plany - defensor należał do grona najlepszych piłkarzy Major League Soccer minionego sezonu.

Przypomnijmy, że były młodzieżowy reprezentant Polski nie może już zagrać w naszej kadrze. 13 października 2015 roku zadebiutował bowiem w barwach USA w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy