OFICJALNIE: Michael Lang ponownie w FC Basel

OFICJALNIE: Michael Lang ponownie w FC Basel fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Basel

Michael Lang w poniedziałek został zaprezentowany jako zawodnik FC Basel.

Lang był do pewnego momentu jednym z liderów FC Basel, dzięki czemu zapracował sobie na transfer do Bundesligi, a konkretniej - do Borussii Mönchengladbach.

W Niemczech, gdzie występował jeszcze w Werderze Brema, wielkiej furory nie zrobił, dlatego też po zagranicznych wojażach wrócił do Bazylei.

30-latek przenosi się do swojej dawnej ekipy w ramach transakcji definitywnej za nieujawnioną kwotę.

Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- To właśnie w FC Basel miałem swój najlepszy czas w karierze. Od mojego ostatniego występu tutaj minęło trochę czasu, ale nie zmieniło się to, że nadal mam do czynienia z niezwykle ambitnym projektem. Chcę bardzo szybko dojść do pełni dyspozycji i wnieść do drużyny doświadczenie - przyznał.

Prawy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie zaledwie trzy mecze: dwa w Pucharze Niemiec, jeden w Lidze Mistrzów.

Lang ma na swoim koncie 31 występów w reprezentacji Szwajcarii.

Poza 30-latkiem FC Basel pozyskało jeszcze tego lata Liama Millara, Jordiego Quintillę, Sergio Lópeza, Sebastiana Esposito, Dariana Malesa oraz Nassera Djigę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy