OFICJALNIE: Michał Masłowski wrócił do Polski

OFICJALNIE: Michał Masłowski wrócił do Polski fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Michał Masłowski został zaprezentowany jako zawodnik Zagłębia Sosnowiec.

Doświadczony pomocnik dołączył do pierwszoligowego zespołu na zasadzie wolnego transferu i po zaliczeniu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca trwających rozgrywek.

W umowie zawartej pomiędzy obiema stronami znalazł się zapis umożliwiający przedłużenie pobytu 31-letniego zawodnika w klubie z województwa śląskiego o kolejne 12 miesięcy.

Michał Masłowski znajdował się bardzo blisko powrotu na polskie boiska już kilka miesięcy temu. Wówczas czekał na niego przygotowany do podpisania kontrakt z jednym z zespołów rywalizujących na poziomie Ekstraklasy.

Niestety byłemu graczowi Zawiszy Bydgoszcz, Legii Warszawa oraz Piasta Gliwice nie udało się sfinalizować całej operacji, ponieważ na jednym z ostatnich treningów w HNK Gorica nabawił się urazu kolana i musiał poddać się operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych.

Ofensywny pomocnik zdołał już wrócić do pełni sił po przebytym zabiegu, ale nie mógł po półrocznej przerwie liczyć na angaż w elicie, dlatego po otrzymaniu kilku propozycji z jej zaplecza zdecydował się wzmocnić szeregi Zagłębia Sosnowiec, walczącego o utrzymanie na poziomie I ligi.

31-latek jest piątym zimowym wzmocnieniem ekipy z województwa śląskiego. Przed nim kontrakty z tą drużyną podpisali Maciej Ambrosiewicz, Szymon Frankowski, Patrik Mišák i Szymon Sobczak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy