OFICJALNIE: Michał Masłowski zerwał więzadło krzyżowe

OFICJALNIE: Michał Masłowski zerwał więzadło krzyżowe fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Michał Masłowski doznał po raz kolejny poważnej kontuzji. Tym razem będzie musiał pauzować około osiem miesięcy.

Trzykrotny reprezentant Polski podczas meczu 32. kolejki I ligi z Puszczą Niepołomice opuścił boisko z powodu kontuzji w 32. minucie. Późniejsze badania wykazały zerwanie więzadła krzyżowego w lewym kolanie. To nie pierwszy tego typu poważny uraz wychowanka Lechii Dzierżoniów.

W 2015 roku doznał kontuzji pleców, która wykluczyła go z gry przez pół roku. Natomiast w 2018 roku również zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Wówczas pauzował przez osiem miesięcy.

Doświadczony pomocnik na początku minionego sezonu rozstał się HNK Gorica. Zawodnik zamierzał zaliczyć szybki powrót do polskiej Ekstraklasy, gdzie miała czekać na niego umowa. Niestety zanim ją podpisał nabawił się urazu i musiał poddać się operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych.

Gdy doszedł do pełni sprawności związał się półrocznym kontraktem z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec, dla którego zanotował jedną bramkę w 11 meczach.

W przeszłości, za czasów gry w Zawiszy Bydgoszcz, Masłowski uchodził za duży talent, jednak późniejsze występy w Legii Warszawa oraz Piaście Gliwice nie były już tak udane.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy