OFICJALNIE: Michał Masłowski zerwał więzadło krzyżowe

OFICJALNIE: Michał Masłowski zerwał więzadło krzyżowe fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Michał Masłowski doznał po raz kolejny poważnej kontuzji. Tym razem będzie musiał pauzować około osiem miesięcy.

Trzykrotny reprezentant Polski podczas meczu 32. kolejki I ligi z Puszczą Niepołomice opuścił boisko z powodu kontuzji w 32. minucie. Późniejsze badania wykazały zerwanie więzadła krzyżowego w lewym kolanie. To nie pierwszy tego typu poważny uraz wychowanka Lechii Dzierżoniów.

W 2015 roku doznał kontuzji pleców, która wykluczyła go z gry przez pół roku. Natomiast w 2018 roku również zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Wówczas pauzował przez osiem miesięcy.

Doświadczony pomocnik na początku minionego sezonu rozstał się HNK Gorica. Zawodnik zamierzał zaliczyć szybki powrót do polskiej Ekstraklasy, gdzie miała czekać na niego umowa. Niestety zanim ją podpisał nabawił się urazu i musiał poddać się operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych.

Gdy doszedł do pełni sprawności związał się półrocznym kontraktem z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec, dla którego zanotował jedną bramkę w 11 meczach.

W przeszłości, za czasów gry w Zawiszy Bydgoszcz, Masłowski uchodził za duży talent, jednak późniejsze występy w Legii Warszawa oraz Piaście Gliwice nie były już tak udane.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy