OFICJALNIE: Michał Żyro odchodzi z Wolverhampton

OFICJALNIE: Michał Żyro odchodzi z Wolverhampton fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Michał Żyro pożegnał się z Wolverhampton Wanderers.

Kontrakt Polaka jest ważny do 30 czerwca i angielski klub poinformował, że nie zostanie przedłużony.

Żyro trafił do Wolverhampton na początku 2016 roku, kiedy to przeniósł się do Anglii z Legii Warszawa. Mogący grać na kilku pozycjach w ataku zawodnik miał świetne wejście do zespołu, strzelając trzy gole w dwóch premierowych występach w Championship. Później dopadły go jednak kontuzje i 26-latek nie wrócił już do regularnej gry w koszulce „Wilków”.

Angielski klub wypożyczał go do Charltonu Athletic oraz Pogoni Szczecin. W barwach „Portowców” w minionym sezonie wybiegał 11 razy na ekstraklasowe murawy. Zdobył jedną bramkę. Przebywając w Szczecinie, Żyro znowu borykał się z problemami zdrowotnymi.

Oprócz Polaka, który będzie mógł szukać nowego klubu jako wolny zawodnik, szeregi Wolverhampton opuszczają Carlos Heredia, Ben Goodliffe, Aaron Hayden, Diego Lattie i Enzo Sauvage.

Przypomnijmy, że „Wilki” zakończyły rozgrywki 2018/2019 na siódmym miejscu w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy