Oficjalnie: Miranda w Interze

Oficjalnie: Miranda w Interze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Inter

João Miranda przenosi się do Interu.

Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, Brazylijczyk pojawił się dziś w Mediolanie, gdzie aktualnie przechodzi testy medyczne, o czym poinformował włoski klub. Wedle nieoficjalnych informacji, 30-latek przeprowadza się do "Nerazzurrich" na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, a kosz tej operacji wyniesie trzy miliony euro. Po upływie wspomnianego terminu, Włosi muszą jednak wykupić obrońcę, płacąc kolejne 12 milionów euro. Cała transakcja jest możliwa dzięki temu, że defensor niedawno przedłużył swoją umowę z Atlético do końca czerwca 2018 roku.

Reprezentant Brazylii od kilku sezonów był filarem defensywy madryckiej drużyny. Teraz ma pomóc Roberto Manciniemu w zbudowaniu drużyny, której przyjdzie walczyć o mistrzostwo Serie A, choć celem na najbliższy sezon jest przede wszystkim miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Warto wspomnieć, że Mirandę przez wiele miesięcy łączono transferem do Chelsea.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy