OFICJALNIE: Mirko Ivanić w Crvenej zvezdzie

OFICJALNIE: Mirko Ivanić w Crvenej zvezdzie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FK Crvena zvezda

FK Crvena zvezda sfinalizowała transfer Mirko Ivanicia.

Wychowanek Vojvodiny od trzech lat grał w BATE Borysów, do którego trafił za milion euro. Od tego czasu mocno się rozwinął, o czym świadczą chociażby pierwsze powołania do dorosłej reprezentacji Czarnogóry. Początkowo jeździł on na zgrupowania serbskiej kadry do lat 21, lecz w 2017 roku zdecydował się na zmianę reprezentacji.

Jak dotychczas rozegrał w barwach Czarnogóry 13 spotkań i strzelił gola. Co ciekawe, debiutował on w meczu z reprezentacją Polski prowadzoną jeszcze przez Adama Nawałkę. W białoruskim BATE 25-latek wystąpił łącznie 126 razy, zdobył 33 bramki i zanotował 23 asysty.  

Ofensywny pomocnik zdecydował się jednak na rozstanie mistrzem tamtejszej ekstraklasy i podpisał trzyipółletni kontrakt z Crveną zvezdą, która w tej chwili przewodzi stawce w lidze serbskiej.

Ivanić kosztował 1,3 miliona euro. W nowym zespole będzie występował w koszulce z numerem 8 i już teraz mierzy wysoko. - Naszym celem jest zdobycie podwójnej korony, a moim zadaniem będzie pomóc zespołowi, by dobrze radził sobie w rozgrywkach krajowych i europejskich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy