OFICJALNIE: Mišák w Zagłębiu Sosnowiec

OFICJALNIE: Mišák w Zagłębiu Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o pozyskaniu Patrika Mišáka.

W rundzie jesiennej Zagłębie Sosnowiec radziło sobie bardzo słabo. Dało to do myślenia działaczom tego klubu, którzy zdecydowali się wzmocnić skład.

Do zespołu prowadzonego przez Kazimierza Moskala dołączył Patrik Mišák. Przenosi się on do wspomnianej drużyny z Bruk-Bet Niecieczy na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym klubem podpisał on kontrakt do 31 grudnia 2023 roku.

- Na pewno chciałbym pomóc zespołowi i wierzę, że wyniki i gra w rundzie wiosennej będą zdecydowanie lepsze. Grałem przeciwko nowej drużynie w pierwszej kolejce i wiem, że ma ona dobrych zawodników i dobrego trenera. Klub ma na pewno większe ambicje, niż pokazywał to do tej pory - powiedział.

Słowak rozegrał w rundzie jesiennej 18 spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy