OFICJALNIE: Mistrzostwa Europy do lat 21 w TVP!

OFICJALNIE: Mistrzostwa Europy do lat 21 w TVP! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Telewizja Polska nabyła prawa do transmitowania spotkań ze zbliżających się Mistrzostw Europy U-21, które w drugiej połowie czerwca będą rozgrywane we Włoszech i San Marino.

Mecze eliminacyjne z udziałem reprezentacji prowadzonej przez Czesława Michniewicza można było oglądać na antenach Polsatu oraz TVP.

Zapewne obie te stacje stoczyły po ich zakończeniu bój o uzyskanie możliwości do pokazywania głównej fazy tej imprezy. UEFA poinformowała, że zwycięsko z tej walki wyszła Telewizja Polska i to ona nabyła pełne prawa do transmitowania turnieju, który między 16 a 30 czerwca odbędzie się we Włoszech i San Marino.

Przedstawiciele publicznej stacji nie wystosowali jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu na ten temat, dlatego nie są jeszcze znane żadne szczegółowe informacje na temat sposobu pokazywania Mistrzostw Europy U-21. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że priorytetem będzie transmitowanie meczów z udziałem Polaków na jednej z dwóch głównych anten - TVP1 lub TVP2 oraz w TVP Sport. Ponadto należy przypuszczać, że wszystkie spotkania będą dostępne na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej stacji.

Przypominamy, że selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski wyłonił już ostateczną kadrę na zbliżający się turniej (więcej - TUTAJ), którego stawką jest wywalczenie możliwości udziału w Igrzyskach Olimpijskich - Tokio 2020. Nasza drużyna piłkarska po raz ostatni wystąpiła na tym turnieju w 1992 roku i wywalczyła na nim srebrny medal. W finale musiała uznać wyższość Hiszpanii (2:3).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy