Oficjalnie: Młody pomocnik na testach w Cracovii

Oficjalnie: Młody pomocnik na testach w Cracovii fot. Transfery.info
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Cracovia

Mateusz Argasiński w najbliższych dniach będzie testowany przez Cracovię.

20-latek występujący na pozycji defensywnego pomocnika wyjedzie z drużyną "Pasów" na obóz przygotowawczy do Zakopanego, gdzie swoją grą będzie chciał udowodnić Jackowi Zielińskiemu swoją przydatność do zespołu.

Argasiński to wychowanek Stali Stalowa Wola. Młody zawodnik w barwach drugoligowca z województwa podkarpackiego w minionym sezonie wystąpił w 26 meczach i strzelił w nich pięć goli.

Do tej pory do ekipy Cracovii dołączyło trzech nowych piłkarzy - Hubert Wołąkiewicz, Grzegorz Sandomierski oraz Jakub Wójcicki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy