OFICJALNIE: Modou Camara w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Modou Camara w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała we wtorkowe popołudnie o sprowadzeniu Modou Camary.

Arka Gdynia plasuje się obecnie w tabeli na solidnym szóstym miejscu. Celem tej ekipy jest oczywiście awans do Ekstraklasy i między innymi dlatego pozyskano Ołeksandra Azaćkyja, Luana Capanniego oraz Dawida Gojnego.

Teraz do tej grupy dołącza także Modou Camara, o czym klub poinformował we wtorek.

21-latek, który od 16 stycznia przebywał na testach w Polsce, przenosi się do zespołu z Trójmiasta z gambijskiego Hawks FC w ramach definitywnego transferu.

Porozumienie, które zawarł z nowym pracodawcą, jest ważne do 30 czerwca 2025 roku.

- Mimo że jest zawodnikiem, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w Europie, to wierzymy, że będzie w stanie szybko zgrać się z zespołem i zaadoptować do życia w Polsce. Okres testów tylko potwierdził naszą dobrą opinię o jego piłkarskich umiejętnościach - stwierdził prezes Michał Kołakowski.

Środkowy defensor będzie rywalizował o miejsce w składzie z Michałem Marcjanikiem, Ołeksandrem Azaćkyją, Mateuszem Mikulskim oraz Martinem Dobrotką.

Arka Gdynia rozpocznie rundę wiosenną już 11 lutego i wtedy o 20:00 zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy