OFICJALNIE: Modou Camara w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Modou Camara w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała we wtorkowe popołudnie o sprowadzeniu Modou Camary.

Arka Gdynia plasuje się obecnie w tabeli na solidnym szóstym miejscu. Celem tej ekipy jest oczywiście awans do Ekstraklasy i między innymi dlatego pozyskano Ołeksandra Azaćkyja, Luana Capanniego oraz Dawida Gojnego.

Teraz do tej grupy dołącza także Modou Camara, o czym klub poinformował we wtorek.

21-latek, który od 16 stycznia przebywał na testach w Polsce, przenosi się do zespołu z Trójmiasta z gambijskiego Hawks FC w ramach definitywnego transferu.

Porozumienie, które zawarł z nowym pracodawcą, jest ważne do 30 czerwca 2025 roku.

- Mimo że jest zawodnikiem, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w Europie, to wierzymy, że będzie w stanie szybko zgrać się z zespołem i zaadoptować do życia w Polsce. Okres testów tylko potwierdził naszą dobrą opinię o jego piłkarskich umiejętnościach - stwierdził prezes Michał Kołakowski.

Środkowy defensor będzie rywalizował o miejsce w składzie z Michałem Marcjanikiem, Ołeksandrem Azaćkyją, Mateuszem Mikulskim oraz Martinem Dobrotką.

Arka Gdynia rozpocznie rundę wiosenną już 11 lutego i wtedy o 20:00 zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy