OFICJALNIE: Morel w Rennes

OFICJALNIE: Morel w Rennes
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stade Rennais FC

Jérémy Morel porozumiał się z Rennes.

35-latek pozostawał bez pracy od kilku dni po tym, jak wygasł jego kontrakt z Lyonem. Nie musiał on jednak długo wyczekiwać na znalezienie sobie nowego miejsca. Jego usługami zainteresowało się Rennes.

Środkowy obrońca przeprowadza się do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Umowę podpisał do 30 czerwca 2020 roku. Ta wiadomość była szokiem dla Brest, z którym jednokrotny reprezentant Madagaskaru był właściwie dogadany.

Do sprawy postanowił odnieść się sam zainteresowany.

- Miałem kilka ofert, ale doszedłem do wniosku, że transfer do Rennes będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Jestem bardzo dumny, że mogę tu być. Zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc drużynie. Mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte w poprzednich latach zaprocentuje — mówi Morel.

Defensor jest wychowankiem Lorient. W swojej karierze był także związany z Marsylią, a ostatnio z Lyonem. Miniony sezon spędzał jednak głównie na ławce rezerwowych. Przez całe rozgrywki zanotował 1244 minuty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy