OFICJALNIE: Motor Lublin ma nowego dyrektora sportowego

2024-06-19 23:26:00; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
OFICJALNIE: Motor Lublin ma nowego dyrektora sportowego
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Motor Lublin

Motor Lublin poinformował, że jego nowym dyrektorem sportowym został Michał Wlaźlik.

Motor Lublin po drugim awansie z rzędu, jeśli chce się rozwijać, musi wprowadzać pewne roszady nie tylko na boisku, ale i w gabinetach. Klub ma nowego dyrektora sportowego. Przypomnijmy, że nie było na tym stanowisku w Lublinie nikogo od marca ubiegłego roku.

Dyrektor sportowym Motoru Lublin ostał nim doświadczony w tej funkcji Michał Wlaźlik. Nowy pracownik Motoru w latach 2010-2015 pełnił tę funkcję w Widzewie Łódź, a w latach 2018-2024 w Stali Rzeszów. Natomiast od 2015 do 2018 roku realizował się jako doradca strategiczny w Escoli Varsovia.

– Witam serdecznie wszystkich sympatyków Motoru Lublin. Awans do Ekstraklasy stawia przed nami duże wymagania odnośnie do klubu i rozwoju drużyny. Wspólnie z Grzegorzem Koprukowiakiem będziemy wspierać sztab trenera Stolarskiego tak, aby mógł przygotować zawodników, których będziecie oglądać z rumieńcami na policzkach. Planujemy wzmocnić rywalizację w każdej formacji, prócz boków obrony - powiedział Wlaźlik.

Oprócz niego do Motoru przybyli także Grzegorz Koprukowiak oraz Aleksandra Wiater. Wcielą się kolejno w role dyrektora akademii i wicedyrektora do spraw sportowych oraz dyrektora administracji.