Oficjalnie: Moussa Dembélé w Celtiku

Oficjalnie: Moussa Dembélé w Celtiku fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Celtic FC

Dość niespodziewanie Moussa Dembélé przeniósł się do Celtiku.

Urodzony w 1996 roku francuski napastnik bardzo dobrze radził sobie w poprzednim sezonie w barwach Fulham. W 43 meczach Championship strzelił 15 bramek.

Teraz po zakończeniu umowy z londyńskim klubem zdecydował się na przeprowadzkę do Szkocji, nawet pomimo zainteresowania ze strony drużyn Premier League. Z Celtikiem podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku.

Wychowanek PSG bardzo dobrze radzi sobie też w kolejnych kategoriach wiekowych francuskich kadr. Zaczynał od U-16, aktualnie reprezentuje U-20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy