Oficjalnie: Moyà przedłużył kontrakt z Atlético
2017-03-22 17:32:22; Aktualizacja: 8 lat temu
Atlético poinformowało o przedłużeniu umowy z Miguelem Ángelem Moyą.
Dotychczasowy kontrakt bramkarza„Rojiblancos” wygasał 30 czerwca 2017 roku. Nowa umowa wiążego z klubem o rok dłużej, a więc do końca czerwca 2018 roku. 
-To wspaniała wiadomość dla całego klubu. Mowa o bramkarzu zwielkim doświadczeniem, który wielokrotnie potwierdzał już swojąwartość - przyznał po parafowaniu kontraktu dyrektor sportowymadryckiego klubu, José Luis Pérez Caminero, który podkreślił,że na 32-latka zawsze można liczyć. 
Moyà trafił naVicente Calderón latem 2014 roku z Getafe, które otrzymało zaniego trzy miliony euro. Rezerwowy bramkarz Atlético rozegrał odtamtej pory 60 spotkań w barwach klubu z Madrytu. W aż 30 z nichzachował czyste konto, w międzyczasie sięgając po SuperpucharHiszpanii. 
Jeśli chodzi o trwający sezon, Hiszpanzanotował 18 występów. Ośmiokrotnie nie przepuścił ani jednejbramki.



![Carlo Ancelotti powołał 26 piłkarzy na mecze reprezentacji Brazylii [OFICJALNIE]. Wśród nich niewypał transferowy FC Barcelony](img/photos/107088/170x113/carlo-ancelotti.jpg)







![Carlo Ancelotti powołał 26 piłkarzy na mecze reprezentacji Brazylii [OFICJALNIE]. Wśród nich niewypał transferowy FC Barcelony](img/photos/107088/90x60/carlo-ancelotti.jpg)











