OFICJALNIE: Mroczkowski trenerem Resovii

OFICJALNIE: Mroczkowski trenerem Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Resovia poinformowała o zatrudnieniu Radosława Mroczkowskiego.

Brak poparcia ze strony zarządu beniaminka doprowadził do tego, że z zespołem pożegnał się Szymon Grabowski. Wspomniany szkoleniowiec przebył z Resovią drogą od trzeciej ligi na zaplecze Ekstraklasy.

W klubie postanowiono jednak, że przyszedł czas na zmiany. W środę poinformowano, że jego następcą zostanie dobrze znany w Polsce, Radosław Mroczkowski.

53-latek od września minionego roku pozostawał bez pracy. Wtedy to zwolniono po słabym początku sezonu i serii trzech porażek postanowiono zwolnić go z Zagłębia Sosnowiec.

Wcześniej miał też okazję pracować między innymi w Dolcanie Ząbki, Widzewie Łódź i Rakowie Częstochowa.

Po 13. kolejkach rozgrywek pierwszej ligi Resovia plasuje się w ligowej tabeli na szesnastym miejscu z dorobkiem ośmiu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy