OFICJALNIE: Mrozek w Katowicach

OFICJALNIE: Mrozek w Katowicach
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Katowice

Bartosz Mrozek przeprowadza się do GKS-u Katowice.

Władze spadkowicza z pierwszej ligi mają nadzieję, że w przyszłym sezonie drużyna zdoła wrócić na wyższy szczebel rozgrywkowy. Aby tak się stało, zdecydowano się między innymi na pozyskanie nowego bramkarza.

Do ekipy z Katowic dołączył Bartosz Mrozek. Golkiper przeprowadza się do tego zespołu z Lecha Poznań na zasadzie transferu czasowego z Lecha Poznań. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Zdecydowaliśmy, że w najbliższym sezonie na pozycji bramkarza będzie występował młodzieżowiec. Stąd decyzja o wypożyczeniu Bartosza Mrozka. Choć to młody zawodnik, bardzo liczymy na doświadczenia, które dotąd zdobył w dorosłej piłce w drugiej i trzeciej lidze, a także w młodzieżowych reprezentacjach kraju — powiedział dyrektor sportowy, Robert Góralczyk.

19-latek spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w drugoligowej Elanie Toruń. Tam rozegrał łącznie 13 meczów. W trzech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy