OFICJALNIE: Mudriński zastąpi Zwolińskiego

OFICJALNIE: Mudriński zastąpi Zwolińskiego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Ognjen Mudrinski przeprowadza się do drużyny HNK Gorica na zasadzie wypożyczenia z Jagiellonii Białystok.

Kilka dni temu Lechia Gdańsk poinformowała o definitywnym pozyskaniu Łukasza Zwolińskiego z HNK Gorica. Od tamtej pory władze chorwackiej ekipy poszukiwały zawodnika, który mógłby go zastąpić. Wybór padł na Ognjena Mudrinskiego.

Serb przeprowadza się do wspomnianej ekipy z Jagiellonii Białystok na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku.

Napastnik trafił do Polski latem minionego roku. Działacze czwartej siły minionego sezonu Ekstraklasy wiązały z nim duże nadzieje. Ten jednak kompletnie zawiódł, dlatego teraz poszuka formy w innym miejscu.

Mudrinski rozegrał na polskich boiskach 12 meczów. Strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy