OFICJALNIE: Müldür w Sassuolo

OFICJALNIE: Müldür w Sassuolo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Sassuolo Calcio

Sassuolo pozyskało Merta Müldüra.

Dobra postawa prawego obrońcy na boiskach ligi austriackiej spowodowała, że wzbudził on zainteresowanie zespołów z mocniejszych lig. Najciekawszą propozycję przedstawiło mu Sassuolo. Z niej też postanowił skorzystać.

Defensor przenosi się do tej ekipy z Rapidu Wiedeń na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt z nowym pracodawcą został parafowany do 30 czerwca 2024 roku.

Jego poprzednia drużyna zarobiła nim pięć milionów euro.

Przeprowadzka Turka do Sassuolo może w pewien sposób skomplikować plany Roberta Gumnego. Polak był bowiem łączony swego czasu ze wspomnianą drużyną.

Müldür zdążył już rozegrać w tym sezonie cztery mecze. Strzelił w nich jednego gola.

20-latek ma on dwa występy w dorosłej kadrze Turcji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy