OFICJALNIE: Muniain zaskoczył. Nowa umowa z Athletikiem!

OFICJALNIE: Muniain zaskoczył. Nowa umowa z Athletikiem!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Athletic Club

Iker Muniain zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Athletic Club.

Nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku, ale co najważniejsze - strony uzgodniły, że zawodnik nie odejdzie za kwotę ustaloną w klauzuli wykupu.

Wiadomość jest bardzo zaskakująca, bo do tej pory wydawało się, że gwiazda klubu opuści Bilbao latem przyszłego roku na zasadzie wolnego transferu. Zainteresowanie jego osobą przejawiały według mediów między innymi Napoli i Liverpool.

Muniain jest wychowankiem baskijskiego klubu, bo przyszedł do niego jako trzynastolatek z Chantrei. W trwającym sezonie wystąpił w jedenastu meczach, strzelając cztery bramki i zaliczając jedną asystę.

Najczęściej grający na lewym skrzydle 25-latek doszedł do siebie po poważnej kontuzji zerwania więzadeł (już drugi raz w karierze), przez co stracił większość poprzedniego sezonu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Real Madryt: Hazard przejdzie operację? Belg musi zdecydować! Real Madryt: Hazard przejdzie operację? Belg musi zdecydować! CIES: Ligi z największą i najmniejszą liczbą kartek na świecie CIES: Ligi z największą i najmniejszą liczbą kartek na świecie Bayern Monachium planuje wielkie inwestycje. CZTERECH graczy na radarze Bayern Monachium planuje wielkie inwestycje. CZTERECH graczy na radarze Chelsea porozumiała się z Ziyechem. OFICJALNIE: Marokańczyk latem w Premier League! Chelsea porozumiała się z Ziyechem. OFICJALNIE: Marokańczyk latem w Premier League! Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy