OFICJALNIE: Murillo znalazł nowy klub

OFICJALNIE: Murillo znalazł nowy klub
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Valencia CF | UC Sampdoria | Gianluca Di Marzio

Valencia CF i UC Sampdoria doszły do porozumienia w sprawie przenosin Jeisona Murillo. Kolumbijczyk został wypożyczony z obowiązkiem wykupu.

Potwierdziły się doniesienia z Półwyspu Apenińskiego. 27-latek po powrocie z wypożyczenia do Barcelony nie znajdował się w planach Marcelino. W związku z tym, gdy zainteresowanie środkowym obrońcą wykazała Sampdoria, oba kluby szybko wypracowały porozumienie.

Jeison Murillo został bohaterem rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. Według Gianluki Di Marzio Valencia zainkasuje łącznie 14 milionów euro (w tym 12 milionów euro za transfer definitywny).

28-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku, która wejdzie w życie za 12 miesięcy. Kolumbijczyk w Genui będzie miał za zadanie zastąpić sprzedanego do Olympique’u Lyon Joachima Andersena.

Dodajmy, że w latach 2015-2017 stoper występował w Interze Mediolan, zatem Sampdoria zyskuje zawodnika o sporym doświadczeniu wyniesionym z włoskich boisk. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy