OFICJALNIE: Murilo Cerqueira w Lokomotiwie Moskwa

OFICJALNIE: Murilo Cerqueira w Lokomotiwie Moskwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Lokomotiw Moskwa zakomunikował o dokonaniu angażu Murilo Cerqueiry.

Wicemistrzowie Rosji nie zwalniają tempa. Po sfinalizowaniu transferu Dmitrija Żywogladowa, tym razem zespół wzmocnił Murilo Cerqueira. 22-latek nie tak dawno świętował z drużyną olimpijską zwycięstwo na prestiżowym turnieju w Tulonie, a teraz przyszła pora na wyjazd do Europy.

Cruzeiro otrzymało 2,5 miliona euro, a sam zawodnik podpisał pięcioletni kontrakt.

W barwach byłego zespołu utalentowany zawodnik rozegrał w sumie 36 spotkań. 

Środkowy defensor w pierwszym wywiadzie po przenosinach do „Kolejarzy” zdradził, że tak naprawdę może zająć każdą pozycje w formacji obronnej. Ponadto opowiedział o swoich wysokich ambicjach.

– Przyjechałem do tego klubu, aby w nim zatriumfować. Chcę pomóc drużynie odzyskać tytuł mistrzowski. Decyzja o przybyciu do Rosji była dla mnie naprawdę łatwa. Długo się na tym nie zastanawiałem. Wczoraj odwiedziłem Plac Czerwony oraz Kreml. Bardzo mi się podobało! Lokomotiw to duży klub z bogatą historią, dlatego cieszę się, że tu jestem. Mam nadzieję, że sprawię wiele radości kibicom Lokomotiwu – stwierdził 22-latek, który od teraz będzie przywdziewał trykot z numerem 27. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy