OFICJALNIE: Myles Peart-Harris w Brentfordzie

OFICJALNIE: Myles Peart-Harris w Brentfordzie fot. Michael715 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Brentford

Brentford poinformował o sprowadzeniu Mylesa Pearta-Harrisa.

Brentford jest w ostatnich dniach niezwykle aktywny na rynku transferowym. Do tej pory informowano o transferach Franka Onyeki i Kristoffera Ajera, przy obu okazjach pobijany był klubowy rekord transferowy. Teraz do drużyny dołączył nowy ofensywny pomocnik - Myles Peart-Harris, dotychczas występujący w Chelsea.

Szczegóły samego transferu nie są znane, ale poinformowano, że 18-latek podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Myles ma ogromną jakość. Potrafi uderzyć z dystansu i jest świetny, jeśli chodzi o rozegranie i przełamywanie schematu. Nasi skauci widzieli w nim duży potencjał rozwojowy. Jesteśmy pewnie, że może poczynić postępy na wielu obszarach. W tym miejscu mam na myśli defensywę. To bardzo utalentowany zawodnik - przyznał jego nowy trener, Thomas Frank.

Peart-Harris nie miał do tej pory okazji zadebiutować w pierwszej drużynie Chelsea. Występował z kolei w barwach tej ekipy na szczeblu Premier League 2.

Tam rozegrał 13 spotkań, a jego dorobek to siedem goli i cztery asysty.

Ofensywny pomocnik to reprezentant Anglii do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy