Oficjalnie: Nagatomo 2016

Oficjalnie: Nagatomo 2016
Redakcja
Redakcja
Źródło: Inter Mediolan

Japoński obrońca związał się z klubem do 2016 roku.

Inter poinformował o przedłużeniu umowy ze swoim obrońcą. Zawodnik pozostanie w Interze do 2016 roku.

W swej kadrze narodowej zagrał 54 razy. Dołączył do Interu jako pierwszy Japończyk w tym klubie. Zadebiutował w barwach 6 lutego 2011 w meczu z Romą, zastępując Wesleya Sneijdera.

Wystąpił także na Mistrzostwach Świata w 2010 roku w RPA, gdzie został wyróżniony przez Arsene Wengera, który umieścił go w swej jedenastce tego turnieju.
 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Álvaro González jednak winny?! Rasistowskie obelgi w kierunku Neymara odnalezione na nagraniu Álvaro González jednak winny?! Rasistowskie obelgi w kierunku Neymara odnalezione na nagraniu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy