OFICJALNIE: Nagy opuścił Legię Warszawa

OFICJALNIE: Nagy opuścił Legię Warszawa fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa| Panathinaikos

Panathinaikos poinformował o pozyskaniu Dominka Nagy'ego.

Od jakiegoś czasu działacze warszawskiej Legii dali jasno do zrozumienia, że Węgier powinien szukać sobie nowego pracodawcy. Przed długi okres brakowało jednak konkretów. Z tymi przyszedł dopiero Panathinaikos.

Skrzydłowy przenosi się do tej drużyny na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Wcześniej mówiło się, że Grecy będą mogli wykupić zawodnika po wspomnianym okresie za kwotę półtora miliona euro.

Dla Nagy'ego jest to kolejne wypożyczenie w ciągu kilku miesięcy. Wcześniej na podobnej zasadzie przebywał w ekipie Ferencvárosi.

Jeśli chodzi o jego występy w bieżącym sezonie, Węgier rozegrał łącznie 17 meczów. Strzelił w tym czasie jedną bramkę i zanotował  jedną asystę.

Kontrakt wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2021 roku.

Panathinaikos to szósta siła ligi greckiej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy