OFICJALNIE: Boscagli w PSV

OFICJALNIE: Boscagli w PSV
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PSV Eindhoven

PSV Eindhoven poinformowało o pozyskaniu Oliviera Boscagliego.

Holendrzy poszukiwali wzmocnień na lewej obronie, po tym, jak z klubem pożegnał się Angeliño. Wybór padł na Oliviera Boscagliego.

21-latek przeprowadza się do PSV z Nicei na zasadzie transferu definitywnego. Z nową drużyną podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. Francuzi zainkasowali z tytułu tej transakcji dwa miliony euro.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się go pozyskać. To uniwersalny piłkarz, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, iż będę mógł z niego wkrótce skorzystać. Na ten moment nasza kadra jest kompletna — powiedział trener, Marc van Bommel.

Urodzony w Monaco piłkarz rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 meczów. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy