OFICJALNIE: Nantes odwołuje najbliższe mecze

OFICJALNIE: Nantes odwołuje najbliższe mecze
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Nantes | BBC | C5N

W związku z zaginięciem Emiliano Sali, FC Nantes poinformowało, że najbliższe spotkania zostały przełożone.

Wczoraj 28-latek podróżował samolotem z Nantes do Cardiff. Pierwotnie miał się on pojawić w Walii o godzinie 21:00 czasu lokalnego. Ostatecznie około godziny 20:00 samolot zniknął z radarów i od tego czasu nikt nie zdołał skontaktować się z jego załogą.

Argentyńczyk przybył wczoraj do swojego byłego klubu, aby pożegnać się z całą drużyną. Napastnik opublikował nawet z tej okazji zdjęcie w mediach społecznościowych.  

Dzisiaj Waldemar Kita, właściciel FC Nantes, powiedział, że nie miał pojęcia o wizycie Sali (więcej - tutaj).

Francuski klub w międzyczasie postanowił przełożyć dwa najbliższe spotkania (z Entente SSG  oraz AS Saint-Étienne). Nowe terminy na razie nie zostały wyznaczone.

Dziennikarzom C5N udało się dotrzeć do rodziców nowego zawodnika Cardiff City.

– Jestem zdesperowany. Nic nie wiem. Oby tylko wszystko dobrze się skończyło – powiedział Horacio, ojciec Emiliano. 

– Samolot należy do prezesa Cardiff City. Zostaliśmy poinformowani, że samolot zniknął i że go szukają. Jesteśmy informowani minuta po minucie – oznajmiła Mercèdes, matka Emiliano. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy