Oficjalnie: Napastnik oblał testy medyczne w Śląsku. Za niego król strzelców mundialu do lat 20!

Oficjalnie: Napastnik oblał testy medyczne w Śląsku. Za niego król strzelców mundialu do lat 20!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Śląsk Wrocław

Aleksandyr Kolev nie zagra w Śląsku.

Jego zatrudnienie przez wrocławski klub wydawało się formalnością, bowiem Bułgar w niedzielę stawił się na testach medycznych. Właściwie tylko one dzieliły go od podpisania kontraktu, ale - co zdarza się niezwykle rzadko - wykazały one pewne nieprawidłowości.

Okazuje się bowiem, że 23-latek ma problemy zdrowotne, o których wcześniej nie poinformował. Kilka miesięcy temu napastnik doznał poważniejszego urazu, którego ślady są obecne do teraz. Jego stan wymaga kolejnego zabiegu, co oznaczałoby, że trener Romuald Szukiełowicz mógłby z niego skorzystać dopiero za kilka tygodni.

Taka opcja nie wchodziła w grę, bowiem w Śląsku szukają snajpera nadającego się do gry od zaraz. Tym bardziej że wobec Koleva istniało wiele wątpliwości. Jego statystyki z poprzednich lat wskazują, że rzadko trafia do siatki rywali, ale we Wrocławiu oczekują kogoś, kto rozwiąże problem ze zdobywaniem bramek.

Trwają jednak poszukiwania nowego kandydata. "Gazeta Wrocławska" informuje, że wzrok został zwrócony w stronę Węgrów, ale nie podaje personaliów. Chodzi o reprezentantów kraju - młodzieżowego i członka dorosłej kadry.

AKTUALIZACJA: Klub na Twitterze poinformował, że na testach medycznych stawił się Bence Mervo, król strzelców mundialu do lat 20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy