Oficjalnie: Napastnik Zagłębia Lubin w I lidze

Oficjalnie: Napastnik Zagłębia Lubin w I lidze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Eryk Sobków najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w GKS Katowice.

19-latek nie miał większych szans na grę w ataku "Miedziowych" w nadchodzącym sezonie. Władze klubu postanowiły jednak wypożyczyć młodego napastnika. Sobków ma w barwach GKS zdobyć doświadczenie i pomóc zespołowi w walce o jak najlepszą pozycje w tabeli pierwszej ligi.

– Szukaliśmy napastnika o bardzo dobrych parametrach fizycznych. Eryk jest do tego piłkarzem szybkim i potrafiącym strzelać gole. Choć jest młody, ma już za sobą debiut w Ekstraklasie. Jestem przekonany, że będzie wzmocnieniem naszej linii ataku – stwierdził menedżer "GieKSy" Dariusz Motała.

W minionym sezonie Sobków wystąpił w dziewięciu spotkaniach Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy