OFICJALNIE: Napoli wydało komunikat w sprawie niesubordynacji Ancelottiego i piłkarzy

OFICJALNIE: Napoli wydało komunikat w sprawie niesubordynacji Ancelottiego i piłkarzy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Napoli

Władze Napoli odniosły się do wielkiego zamieszania z Carlo Ancelottim i piłkarzami „Azzurrich” w rolach głównych.

Napoli mierzyło się wczoraj z Salzburgiem w Lidze Mistrzów. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a już po nim Ancelotti nie udał się na konferencję prasową. Doświadczony szkoleniowiec razem z zawodnikami odmówił również wzięcia udziału w karnym zgrupowaniu zarządzonym przez właściciela klubu, Aurelio De Laurentiisa. Zdaniem włoskich mediów całe zamieszanie może zakończyć się odejściem 60-letniego trenera z klubu.

Po kilku godzinach doczekaliśmy się oświadczenia Napoli w tej sprawie.

„Jeśli chodzi o zachowanie zespołu we wtorkowy wieczór, klub chce poinformować, że zrobi wszystko co w jego mocy, by chronić swoich interesów na polach ekonomicznym i wizerunkowym w odpowiednich organach.

Wyjaśniamy również, że klub powierzył trenerowi pierwszej drużyny, Carlo Ancelottiemu, odpowiedzialność za podejmowanie decyzji dotyczących obozu treningowego zespołu.

W najbliższym czasie nie pojawi się więcej klubowych komunikatów w tej sprawie” - czytamy w krótkim oświadczeniu opublikowanym przez Napoli.

***

W tym tekście przeczytasz o bezrobotnych trenerach, którzy szukają pracy.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy