OFICJALNIE: Nathaniel Phillips wypożyczony z Liverpoolu

OFICJALNIE: Nathaniel Phillips wypożyczony z Liverpoolu fot. Liverpool FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AFC Bournemouth

AFC Bournemouth poinformowało w poniedziałkowe popołudnie o sprowadzeniu Nathaniela Phillipsa.

Bournemouth to jeden z faworytów w walce o awans do Premier League. Aby jednak rzucić wyzwanie rywalom, potrzebne są wzmocnienia i z podobnego założenia wychodzą też klubowi działacze.

Uznano, że przyda się ktoś, kto zasili formację defensywną. Z tego powodu ekipę Scotta Parkera wzmocnił Nathaniel Phillips.

24-latek przenosi się do tej ekipy z Liverpoolu w ramach wypożyczenia do 31 maja 2022 roku. W umowie, którą wypracowały strony, nie znalazła się opcja wykupu zawodnika.

Wychowanek Boltonu będzie rywalizował o miejsce w składzie między innymi z Lloydem Kellym oraz Garym Cahillem.

Phillips to zawodnik, który jest wychowankiem Boltonu. W swojej karierze poza Liverpoolem był także związany z ekipą VfB Stuttgart.

W trwającym sezonie rozegrał dla zespołu z Anfield łącznie cztery mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE] FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy