OFICJALNIE: Neil Lennon zwolniony przez Omonię

OFICJALNIE: Neil Lennon zwolniony przez Omonię fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Omonia

Władze Omonii poinformowały, że zdecydowały się na rozwiązanie umowy z trenerem Neilem Lennonem.

Neil Lennon przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Omonii. Został zwolniony po porażce w ostatniej kolejce ligowej, z Nea Salamis 0:1.

Omonia po siedmiu spotkaniach ligowych zajmuje siódme miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów. Taka pozycja sytuuje ją w grupie spadkowej.

W fazie grupowej Ligi Europy również nie jest kolorowo. Zajmuje ona ostatnie miejsce, nie zdobywając do tej pory ani jednego punktu. Jej rywalami są Real Sociedad, Manchester United oraz Sheriff Tyraspol.

Władze klubu w komunikacie podziękowały trenerowi za pomoc w trudnym okresie dla klubu, za wygranie pucharu kraju w minionym sezonie, za wyeliminowanie KAA Gent w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy oraz za walkę „jak równy z równym” przeciwko Realowi Sociedad i Manchesterowi United.

Neil Lennon w przeszłości był szkoleniowcem Celticu, Boltonu i Hibernians FC.

Omonię prowadził od siódmego marca bieżącego roku.

Z klbuem z Nikozji zdążył już zostać powiązany między innymi Jan Urban, jednak lista kandydatów do zastąpienia Szkota jest znacznie dłuższa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy