OFICJALNIE: Niciński trenerem Gryfa Wejherowo

OFICJALNIE: Niciński trenerem Gryfa Wejherowo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gryf Wejherowo

Grzegorz Niciński został nowym szkoleniowcem Gryfa Wejherowo.

Pomimo tego, że rozgrywki 2. ligi jeszcze trwają, to ekipa z Wejherowa jest już pewna tego, że spadnie poziom niżej. Z tego względu działacze postanowili rozejrzeć się za nowym szkoleniowcem.

Wybór padł na Grzegorza Nicińskiego, który prowadził już ten zespół w latach 2011-2014. Wtedy to awansował z nim do drugiej ligi.

Teraz postara się o to samo. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się w nim jednak klauzula, która pozwala mu odejść w inne miejsce w razie oferty z wyższych klas rozgrywek.

Były piłkarz Wisły Kraków, który jest znany przede wszystkim z trenowania Arki Gdynia, prowadził ostatnio Chrobrego Głogów.

Bez pracy pozostaje od czerwca minionego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy