OFICJALNIE: Nie tylko Ivan Ilić. Podwójna dokładka Torino w Deadline Day

OFICJALNIE: Nie tylko Ivan Ilić. Podwójna dokładka Torino w Deadline Day
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Torino FC

W poniedziałek Torino potwierdziło wypożyczenie z obligatoryjnym wykupem Ivana Ilicicia. Tuż przed zamknięciem zimowego okna transferowego turyńczycy dodali jeszcze dwa nabytki w postaci Andreawa Gravillona oraz Ronaldo Vieiry.

Dwaj następni piłkarze również zostali pozyskani w wersji wypożyczenia. W obu przypadkach zawarto obligatoryjny wykup. U Gravillona jest kwota 3,5 miliona euro w porozumieniu ze Stade de Reims. Operacja finansowa zostanie dokonana po rozegraniu dziesięciu spotkań w barwach „Toro”.

W przypadku należącego do Sampdorii Vieiry nie ujawniono większych szczegółów.

Andreaw Gravillon to zawodnik występujący na pozycji środkowego obrońcy, który w zeszłym roku zadebiutował w reprezentacji Gwadelupy. Na koncie ma już cztery występy w narodowych barwach.

Włoski futbol dla tego piłkarza to nie pierwszyzna, choć wcześniej nigdy nie wzbił się aż na tak wysoki poziom. W latach 2017-2020 miał on do czynienia z takimi ekipami jak Benevento, Pescara, Sassuolo i Ascoli.

Być może nie doszłoby do takiego manewru z udziałem stopera, gdyby nie zmiana na ławce trenerskiej.

30-letni Will Still zaczął go częściej sadzać na ławce rezerwowych, przez co na 20 rozegranych kolejek Ligue 1 wystąpił w zaledwie trzynastu. Wcześniej notorycznie znajdował się w pierwszej jedenastce pod wodzą Óscara Garcíi.

Ronaldo Viera, pomocnik o inklinacjach defensywnych, był z kolei często rotowany w Sampdorii. Jego szesnaście występów na poziomie Serie A w połowie przypadków zaczynało się od pierwszej minuty.

24-latek, urodzony w Bissau, miał w przeszłości do czynienia z Hellasem Verona i Leeds United, gdzie się piłkarsko wyszkolił.

***

OFICJALNIE: Ivan Ilić w Torino

OFICJALNIE: Fulham z pierwszym zimowym transferem

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy