OFICJALNIE: Nieciecza żegna się z czterema graczami

OFICJALNIE: Nieciecza żegna się z czterema graczami
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Feiz Shamsin, Matej Jelić, Martin Mikovič i Karol Dybowski rozstali się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Tuż po przegranej walce w barażach o awans do Ekstraklasy, „Słonie” opuściło czterech zawodników. Bez wątpienia największą stratą jest odejście Mikovicia, który przez ostatnie trzy i pół roku rozegrał w sumie 91 spotkań. Lewy obrońca przez ten czas zdobył pięć bramek, a także zanotował osiem asyst.

Co do pozostałej trójki, Dybkowski wrócił do Piasta Gliwice, z którego był wypożyczony na kampanię 2019/2020, a Jelić i Shamsin po odpowiednio roku oraz pięciu miesiącach także kończą swoją przygodę z pierwszoligowcem.

Chorwacki napastnik w 19 występach strzelił dwa gole, z kolei libański atakujący uzbierał łącznie siedem występów.

Wcześniej szeregi drużyny z Niecieczy opuścili Wojciech Kamiński oraz Patryk Bryła.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy