OFICJALNIE: Nieciecza żegna się z czterema graczami

OFICJALNIE: Nieciecza żegna się z czterema graczami
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Feiz Shamsin, Matej Jelić, Martin Mikovič i Karol Dybowski rozstali się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Tuż po przegranej walce w barażach o awans do Ekstraklasy, „Słonie” opuściło czterech zawodników. Bez wątpienia największą stratą jest odejście Mikovicia, który przez ostatnie trzy i pół roku rozegrał w sumie 91 spotkań. Lewy obrońca przez ten czas zdobył pięć bramek, a także zanotował osiem asyst.

Co do pozostałej trójki, Dybkowski wrócił do Piasta Gliwice, z którego był wypożyczony na kampanię 2019/2020, a Jelić i Shamsin po odpowiednio roku oraz pięciu miesiącach także kończą swoją przygodę z pierwszoligowcem.

Chorwacki napastnik w 19 występach strzelił dwa gole, z kolei libański atakujący uzbierał łącznie siedem występów.

Wcześniej szeregi drużyny z Niecieczy opuścili Wojciech Kamiński oraz Patryk Bryła.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy