OFICJALNIE: Nieciecza żegna się z czterema graczami

OFICJALNIE: Nieciecza żegna się z czterema graczami
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Feiz Shamsin, Matej Jelić, Martin Mikovič i Karol Dybowski rozstali się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Tuż po przegranej walce w barażach o awans do Ekstraklasy, „Słonie” opuściło czterech zawodników. Bez wątpienia największą stratą jest odejście Mikovicia, który przez ostatnie trzy i pół roku rozegrał w sumie 91 spotkań. Lewy obrońca przez ten czas zdobył pięć bramek, a także zanotował osiem asyst.

Co do pozostałej trójki, Dybkowski wrócił do Piasta Gliwice, z którego był wypożyczony na kampanię 2019/2020, a Jelić i Shamsin po odpowiednio roku oraz pięciu miesiącach także kończą swoją przygodę z pierwszoligowcem.

Chorwacki napastnik w 19 występach strzelił dwa gole, z kolei libański atakujący uzbierał łącznie siedem występów.

Wcześniej szeregi drużyny z Niecieczy opuścili Wojciech Kamiński oraz Patryk Bryła.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” UEFA z mocnym oświadczeniem w sprawie zapowiadanego utworzenia Superligi [OFICJALNIE] UEFA z mocnym oświadczeniem w sprawie zapowiadanego utworzenia Superligi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy