OFICJALNIE: Norwich City zatrzymuje najskuteczniejszego zawodnika. Spadek mu nie straszny

OFICJALNIE: Norwich City zatrzymuje najskuteczniejszego zawodnika. Spadek mu nie straszny fot. Christopher Keeley / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Norwich City

Norwich City aktywowało opcję automatycznego przedłużenia współpracy z Teemu Pukkim, Matthewem Dennisem i Toddem Cantwellem.

„Kanarki” mają jeszcze matematyczne szanse na wywalczenie utrzymanie w Premier League. Nic nie wskazuje jednak na to, by zespół prowadzony przez Deana Smitha był w stanie w sześciu ostatnich meczach sezonu odrobić osiem punktów straty do ostatniej bezpiecznej lokaty.

To doprowadzi z pewnością do odejścia kilku podstawowych piłkarzy z angielskiego klubu. W tym gronie nie znajdzie się najprawdopodobniej czołowy strzelec Norwich City - Teemu Pukki.

Świadczy o tym informacja opublikowana przez ekipę z Carrow Road o skorzystaniu z opcji do automatycznego przedłużenia współpracy z reprezentantem Finlandii do 30 czerwca 2023 roku. 

32-letni zawodnik dołączył do „Kanarków” z Brøndby przed startem kampanii 2018/2019. Od tego czasu zdobył aż 77 bramek w 161 rozegranych meczach. W trwającym sezonie wpisał się dziesięciokrotnie na listę strzelców na poziomie Premier League.

Poza nim automatycznie przedłużono umowy także z dwoma wypożyczonymi graczami - Toodem Cantwellem (Bournemouth) i Matthewem Dennisem (Southend United).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy