OFICJALNIE: Norwich City zatrzymuje najskuteczniejszego zawodnika. Spadek mu nie straszny

OFICJALNIE: Norwich City zatrzymuje najskuteczniejszego zawodnika. Spadek mu nie straszny fot. Christopher Keeley / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Norwich City

Norwich City aktywowało opcję automatycznego przedłużenia współpracy z Teemu Pukkim, Matthewem Dennisem i Toddem Cantwellem.

„Kanarki” mają jeszcze matematyczne szanse na wywalczenie utrzymanie w Premier League. Nic nie wskazuje jednak na to, by zespół prowadzony przez Deana Smitha był w stanie w sześciu ostatnich meczach sezonu odrobić osiem punktów straty do ostatniej bezpiecznej lokaty.

To doprowadzi z pewnością do odejścia kilku podstawowych piłkarzy z angielskiego klubu. W tym gronie nie znajdzie się najprawdopodobniej czołowy strzelec Norwich City - Teemu Pukki.

Świadczy o tym informacja opublikowana przez ekipę z Carrow Road o skorzystaniu z opcji do automatycznego przedłużenia współpracy z reprezentantem Finlandii do 30 czerwca 2023 roku. 

32-letni zawodnik dołączył do „Kanarków” z Brøndby przed startem kampanii 2018/2019. Od tego czasu zdobył aż 77 bramek w 161 rozegranych meczach. W trwającym sezonie wpisał się dziesięciokrotnie na listę strzelców na poziomie Premier League.

Poza nim automatycznie przedłużono umowy także z dwoma wypożyczonymi graczami - Toodem Cantwellem (Bournemouth) i Matthewem Dennisem (Southend United).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy